Vásárlói visszajelzések

Mit írtak rólunk megrendelőink?

*Minden alább látható vélemény hitelesített vásárlásból származik.

„Üdvözlet! Megjött a csomag, nagyon elégedett vagyok ismételten a minőséggel, és köszönöm az ajándékot is, hasznát fogom venni! 😉 Mostantól ha ruhadarabról van szó, biztos vagyok benne, hogy innen fogom leadni a rendelést. Roppantul kiváló boltjuk van, így tovább! És a méretek is megfelelőek, nem úgy, mint az egyéb „kínai” oldalakon, vagy boltokban. További sok sikert kívánok a nyárra, szeptemberben biztos lesz még néhány rendelés önöktől! Tiszteletem!”
Óvári Levente
2024.08.02

“Zseniálisak vagytok srácok, nagyon megvagyok elégedve a rendeléssel és a cuccokkal. Nagyon fasza a sapi is. :))”

Sz. Gergő

2024.05.17

“Köszönöm a menő cuccokat! Folytassátok továbbra is ugyanilyen elszántásággal, hittel és erővel!”

Képes Roland

2024.01.23.

“Nagyon jók és lényegretörőek a termékek! Új életet fog hozni a nemzeti vonalba. A csomag is rettentő hamar megérkezett. Igényesen volt összerakva, méretezés kiváló és végre egy igazi karakán, magyar termékről van szó. Minták nagyok, élesek. 100% hogy lesznek innen még rendeléseim!
Bátran ajánlom nyugodt szívvel minden Nemzeti érzelműnek és Bajtársamnak! 🇭🇺 🇭🇺 🇭🇺” 

Telegdi Dániel

2023.12.04.

További vélemények

“Szerintem nem egyedül jelenthetem ki, hogy a Hun Division nagy változást hoz a nemzeti érzelműek ruhatárába! A lényegre törő és igényes mintákkal, sokszínű választékkal a pólóktól a kitűzőkig minden darabja hiánypótló!”

P. István

/ 2023.11.17.

“Köszi a csomagot, mai nap már kézhez is kaptam! Szuper a minőség és méretben is tökéletesen passzolnak a pólók. Így tovább, hajrá nektek!”

E. László

/ 2023.11.22.

“Nagyon jó fej volt tőletek, hogy a kedvezőbb szállítással küldtétek a csomagom és ,hogy felhívtátok a lehetőségre a figyelmem. Biztosan rendelek még a jövőben! Köszönöm az ajándék matricát is.”

L. Tamás

/ 2023.11.28.

„Sziasztok! Megérkezett tegnap a csomagom, nagyon köszi!! Nem gondoltam, hogy idén még befut, így nagy öröm volt, amikor hozta a futár reggel. A képre a többi apró holmit nem tettem rá, mert látom mennyit szívtok a facebook korlátozásokkal.. BUÉK nektek, sziasztok! “

T. Krisztián

2023.12.30

“Sziasztok! A mai napon érkezett meg 5. csomagom a Hun division-tól, és ismételten nagyon meg vagyok elégedve! Csak kifogástalan minőségű termékeket kaptam, az ajándék kitűzőkről és matricákról nem is beszélve, amiket nagyon köszönök! Mivel fiatal patriótaként szeretem kimutatni hazaszeretetem, valószínűleg nem ez volt az utolsó rendelésem tőletek! Tisztelettel: egy hazáját szerető fiatal.”

Pócs Levente

2024.01.05.

“Megérkezett a csomagom, hálás köszönet! Gyönyörűek a kidolgozások és igényesen összeraktátok a küldeményt, el kell ismernem! Köszi a nyitót és a matricákat is, pacsi!”

M. Ferenc

2023.12.17.

Kosár