„Üdvözlet! Megjött a csomag, nagyon elégedett vagyok ismételten a minőséggel, és köszönöm az ajándékot is, hasznát fogom venni! 😉 Mostantól ha ruhadarabról van szó, biztos vagyok benne, hogy innen fogom leadni a rendelést. Roppantul kiváló boltjuk van, így tovább! És a méretek is megfelelőek, nem úgy, mint az egyéb „kínai” oldalakon, vagy boltokban. További sok sikert kívánok a nyárra, szeptemberben biztos lesz még néhány rendelés önöktől! Tiszteletem!”






